Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alpské apartmány

17. 2. 2010
Chystáte se ještě letos v zimě na hory ?
Nebo snad už plánujete letní dovolenou v příjemném a zdravém prostředí, spojenou s pestrou možností sportovních aktivit ?

Pro obě možnosti si dovoluji Vám nabídnout prostřednictvím tohoto emailu a našich stránek možnost pronájmu apartmánů v rakouských Alpách :


Naše společnost je specializovanou agenturou na nemovitosti v Rakousku. Hlavní oblastí, kde máme své zastoupení, je oblast Zell am See - Kaprun a dále nabízíme turisticky atraktivní oblasti Saalbach - Hinterglemm, Maria Alm, Schladming, Bad Gastein, Zillertal Arena, Ski Amadé a připravujeme další. Jedná se tedy vždy o oblasti s rozsáhlou možností zimních (lyžování, snowboarding, běžkařské tratě) i letních (koupání a vodní sporty, rafting, cyklistika, pěší turistika, in-line bruslení, tenis, golf, adrenalinové sporty) aktivit.
Nabízené moderní ubytovací kapacity s luxusním vybavením jsou situovány v centrech daných lokalit blízko lyžařských vleků, obchodů a zábavě. Velký důraz klademe na vysoký komfort a čistotu nabízených apartmánů. Naše nabídka pro Vás může být vhodnou možností týdenního ubytování na horách s vlastní dopravou. Všechny nemovitosti i lokality dobře známe a jsme tedy schopni Vám dobře a objektivně poradit.